Montaż CCTV / Alarmów

TG ALARM SYSTEM

System alarmowy pozwala na identyfikację zagrożenia w strefach chronionych oraz podjęcie interwencji przez pracowników ochrony pełniących dyżur na obiekcie lub inne służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

Odpowiednio dobrany system alarmowy znacznie podwyższa wydajność ochrony. Jego elementy pozwalają na weryfikację zagrożenia w newralgicznych strefach obiektu. Dobrze zaprojektowany system alarmowy daje możliwość wykrycia zagrożenia jeszcze przed fizycznym wtargnięciem na chroniony obiekt.

TG Alarm System to gwarancja wysokiej jakości

Telewizja przemysłowa pozwala na łatwe przechowywanie zapisanych nagrań i ich szybkie przeglądanie. Za jej pomocą można zidentyfikować osobę znajdującą się w miejscu, do którego jest ograniczony dostęp. Steruje się nią zdalnie — dostępną globalnie aplikacją.

Dodatkowym atutem przemawiającym za zastosowaniem systemów alarmowych jest zdalna możliwość weryfikacji zdarzeń na obiekcie (podgląd i rejestracja załączeń systemu, możliwość sprawdzenia statusu obiektu).

Systemy alarmowe dają dużą możliwość nie tylko przed kradzieżą czy naruszeniem strefy chronionej. Dodatkowe komponenty, które można stopniowo łączyć w element ostrzegania mogą m.in.:

  • sygnalizować pożar, ulatnianie tlenku węgla oraz gazu – przekazując informację do straży pożarnej
  • sygnalizować zalanie np. z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • sterować centralnym ogrzewaniem (klimatyzacją) – nagrzewa dom na określoną godzinę, podczas nieobecności domowników uruchamia tryb ekonomiczny
  • sterować oświetleniem z poza domu – służy odstraszeniu potencjalnych złodziei i wywołanie wrażenia, że mieszkańcy są w domu
  • sterować bramą wjazdową czy garażową
Dodatkowe komponenty systemu alarmowego
montaz-alarmow-zaleta-2

Sygnalizacja pożaru

Po wykryciu zdarzenia informacja przekazywana jest do straży pożarnej
montaz-alarmow-zaleta-1

Sygnalizacja zalania

Po wykryciu zdarzenia informacja przekazywana jest do służb wodno-kanalizacyjnych
montaz-alarmow-zaleta-3

Sterowanie centralnym ogrzewaniem

Nagrzewa dom na określoną godzinę, podczas nieobecności domowników uruchamia tryb ekonomiczny
montaz-alarmow-zaleta4

Sterowanie oświetleniem

Odstraszanie potencjalnych złodziei i wywołanie wrażenia, że mieszkańcy są w domu